KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14719179
nr 1471 9179
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, 10x23, yttermått inklusive ram: 22x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:05:55
29/5 17:10:12
29/5 17:22:31